Zatrudnimy pracownika na stanowiska technik-serwisant, instalator systemów zabezpieczenia technicznego - więcej w zakładce oferta pracy.
Domofony i wideofony


Domofony i wideodomofony stały się standardowym wyposażeniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych umożliwiając kontrolę wejścia do budynków i na teren chroniony osób postronnych.
Nasza firma oferuje rozwiązania takich producentów jak BCS, MIWI-URMET, COMMAX oraz BCS, Vidos i Comwei, których jest dystrybutorem.

Szczególnie oferta Vidos jest godna uwagi. Jedną z wielu zalet wideodomofonów Vidos jest pełna kompatybilność sprzętowa. W praktyce oznacza to  wolność wyboru. Wszystkie monitory i stacje bramowe zawsze ze sobą współpracują. Vidos to połączenie znakmitego wzornicwa i wysokiej jakości.
W ofercie są rozwiązania analogowe wymagające instalacji wieloprzewodowej jak i dwuprzewodowe systemy cyfrowe Vidos DUO a także systemy IP Vidos ONE.
Dostępne są także rozwiązania bezprzewodowe firmy Comwei umożliwiające realizacje funkcji domofonu i wideodomofonu w sytuacjach gdzie nie można wykonać okablowania lub jest ono niewystarczające.
Na uwagę zasługują także zaawansowane rozwiązania firmy BCS oparte na technologii IP, oprócz dużej funkcjonalności samego systemu wideodomofonowego umożliwiają one współpracę z systemem monitoringu wizyjnego IP BCS - np.: rejestracja obrazu z panelu bramowego oraz możliwość podglądu kamer IP na monitorze wideodomofonu, przekierowanie wywołań na smartfon.

baner vidos

Więcej informacji na stronie VIDOS;   oraz   Comwei

Cennik VidosEL-TECH Spółka Jawna Kubis i Wspólnicy

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 166

tel. 62 738 45 51, fax 62 738 45 52

e-mail: