Domofony i wideofony


Domofony i wideodomofony stały się standardowym wyposażeniem budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych umożliwiając kontrolę wejścia do budynków i na teren chroniony osób postronnych.
Nasza firma jest
dystrybutorem takich marek jak BCS i VIDOS a dodatkowo oferujemy produkty MIWI-URMET, COMMAX, ACO i ELFON.

Szczególnie oferta VIDOS jest godna uwagi. Jedną z wielu zalet wideodomofonów VIDOS jest pełna kompatybilność sprzętowa w ramach danej linii produktowej. W praktyce oznacza to  wolność wyboru. Wszystkie monitory i stacje bramowe z danej linii zawsze ze sobą współpracują. VIDOS to połączenie znakmitego wzornicwa i wysokiej jakości.
W ofercie są rozwiązania analogowe wymagające instalacji wieloprzewodowej jak i dwuprzewodowe systemy cyfrowe Vidos DUO a także systemy IP Vidos ONE. Ofertę uzupełniają produkty VIDOS-X z możiwością zdalnej obsługi przez smartfon.

Na uwagę zasługują także zaawansowane rozwiązania firmy BCS oparte na technologii IP, oprócz dużej funkcjonalności samego systemu wideodomofonowego umożliwiają one współpracę z systemem monitoringu wizyjnego IP BCS - np.: rejestracja obrazu z panelu bramowego oraz możliwość podglądu kamer IP na monitorze wideodomofonu, przekierowanie wywołań na smartfon.

baner vidos

Więcej informacji na stronie VIDOS;   oraz  BCS

Cenniki VIDOSEL-TECH Spółka Jawna Kubis i Wspólnicy

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 166

tel. 62 738 45 51, fax 62 738 45 52

e-mail: