Firma


Firma EL-TECH specjalizuje się w projektowaniu, instalowaniu i serwisie elektronicznych systemów zabezpieczeń i kontroli, sieci i systemów telekomunikacyjnych oraz teleinformatycznych. Prowadzimy również sprzedaż materiałów i towarów dla odbiorców detalicznych i hurtowych.

Firma powstała w 2003 roku tworząc zespół doświadczonych pracowników. Dotychczasowa praktyka zawodowa pozwoliła na zaoferowanie od pierwszych dni działalności usług na profesjonalnym poziomie. Wysoka jakość oferowanych produktów, fachowe doradztwo i profesjonalna realizacja usług spowodowały że EL-TECH cieszy się dobrą opinią wśród osób i firm, którym zależy na wysokiej jakości i sprawności funkcjonowania zainstalowanych systemów. Dobre stosunki z dostawcami urządzeń dają nam możliwość oferowania towarów i usług w bardzo atrakcyjnych cenach.

O wysokiej jakości usług zaświadczają nasi Klienci - to oni wybierają firmę EL-TECH powierzając jej nowe zadania i polecając innym klientom jako godną zaufania. To dla Nich staramy się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności by ciągle podnosić jakość usług, aby byli pewni, że bezpieczeństwem, kontrolą i komunikacją w ich firmie zajmują się profesjonaliści.


EL-TECH Spółka Jawna Kubis i Wspólnicy

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 166

tel. 62 738 45 51, fax 62 738 45 52

e-mail: