Zatrudnimy pracowników do instalacji i serwisu systemów zabezpieczenia technicznego.
Systemy monitoringu wizyjnego


Systemy monitoringu wizyjnego, telewizja dozorowa, telewizja przemysłowa
Telewizja przemysłowa (dozorowa) nazywana też monitoringiem wizyjnym  jest to system przekazywania obrazu w zamkniętym systemie odbiorczym służący do nadzoru, kontroli procesów produkcyjnych oraz zwiększeniu bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni, w obrębie których zostały zainstalowane kamery
.

Podgląd z kamer zwykle jest udostępniony wyłącznie na stanowiskach ochrony lub osób nadzorujących procesy.
Nowoczesne rozwiązania umożliwiają zdalne zarzadzanie oraz podgląd poprzez sieć internet także na urządzeniach mobilnych takich jak np.: tablet, smartfon. Telewizja przemysłowa obecna jest m.in. w obiektach handlowych, przedsiębiorstwach, instytucjach,   ulicach miast, osiedlach i budynkach jednorodzinnych.

Firma EL-TECH oferuje kompleksowe rozwiązania oparte na różnych technologiach – od wycofywanych już ale wciąż używanych rozwiązań analogowych po zastępujące je ostatnio coraz powszechniej rozwiązania o wysokich rozdzielczościach HD, FullHD i 4Mpx technologie HDCVI, TVI, Analog HD oraz rozwiązania oparte o technologię IP, które umożliwiają osiąganie rozdzielczości obrazu na poziomie do 12 Mpx.

Oferujemy rozwiązania bazujące na urządzeniach firm: BCS, DAHUA, NOVUS, SAMSUNG, HIKVISON i innych, dopasowując system do wymagań i preferencji klienta tak aby osiągnąć zamierzony efekt.
Oferujemy zawarcie umów na kompleksową opiekę techniczną, w ramach których wykonywane są okresowe przeglądy mające na celu utrzymanie systemów w sprawności oraz reakcję w sytuacjach awaryjnych.EL-TECH Spółka Jawna Kubis i Wspólnicy

63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska 166

tel. 62 738 45 51, fax 62 738 45 52

e-mail: